Заміна старих та пошкоджених банкнот
Обмін старих фунтів та фунтів стерлінгів будь-яких емісій
Обмін 180 валют світу
Обмін банкнот старого зразка
Обмін іноземних монет
Обмін до-єврових валют

Як ми працюємо

Домовляємося про зустріч

У зручний для Вас час

Ви приходите

До нас в офіс

Ми оцінюємо вашу валюту

Близько 5 хвилин

Викуповуємо її у Вас

За реальні гроші

Чому ми кращі?

ЗМІНЮЄМО ТЕ, ЩО НЕ БЕРУТЬ БАНКИ ТА ОБМІННИКИ

Для нас заміна пошкодженої чи старої валюти – основний бізнес, ми досконало знаємо усі нюанси. Банки та обмінники зосереджені на інших послугах і не хочуть братися за такі складні операції

ОБМІН ЗА 5 ХВИЛИН

Оцінюємо та міняємо гроші при вас. Вам не доведеться чекати на кілька місяців відповідь про інкасо від закордонного банку

КОМИССИЯ ОТ 5%

Залежить від ступеня пошкодження купюр та суми. Чим більше грошей ви міняєте, тим нижча комісія

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Мы организуем встречу так, чтобы вы не пересеклись с другими клиентами. Мы не требуем документы для обмена и гарантируем конфиденциальность

БЕЗ ЧЕРГ

Ми працюємо по запису, а це означає, що вам не потрібно чекати у черзі.

БЕЗПЕКА

Ви можете обміняти гроші в одному із наших відділень. При необхідності організуємо обмін у відділенні банку

Приклади обміну старої валюти

Змінюємо фунти, долари, євро, дрібницю та інші валюти, які не приймають у банках та обмінниках.

Обмін старих та пошкоджених купюр

Чому обмін старих купюр, рідкісних валют та монет вигідний у нас?

Основним платіжним засобом у країні є державна валюта. Не виняток і ця країна. Проте, різні обставини змушують громадян робити розрахунки й у іноземних валютах. Так склалося, що на якість іноземних банкнот у нас звертають особливу увагу.

Саме через це прийом старих купюр дуже утруднений. Незважаючи на постанову НБУ №502 про прийом іноземної валюти, банки та пункти обміну, дуже часто відмовляють у прийомі іноземних купюр, мотивуючи це їхньою ветхістю. Тоді набуває чинності постанова НБУ № 174 від 2011 р. про інкасо пошкоджених та старих іноземних купюр.

Однак, не всі банки займаються інкасо купюр. Ця процедура у банках дуже утруднена. Банк бере купюри на експертизу. Потім Ви повинні заплатити банку комісію у розмірі не менше ніж 20 % від суми валюти. Після чого банк пов’язується з іноземним банком і чекає на відповідь. Вся процедура може тривати 2-3 роки без гарантії обміну старих купюр. Крім того, банкіри можуть просто відмовитися від виконання зобов’язань, надавши при цьому комісійні.

Банк за цей час може просто збанкрутувати, потрапити під санкції, які в наш час дуже популярні. Незалежно від причини заміни старих купюр стане для Вас не можливою. Як ми працюємо? Наш бізнес ― це заміна усіляких старих, брудних та зіпсованих іноземних купюр.

Ми працюємо з рідкісними валютами та монетами.

Якщо у Вас після туристичної поїздки залишилися рідкісні та екзотичні банкноти та монети, з якими не працюють фінансові оператори, то ми Вам допоможемо з їхньою реалізацією. Ми не маємо банківської бюрократії. Ми працюємо за фактом. Жодних передоплат комісійних. Ми оцінюємо купюри у вас.

Оцінка ступеня пошкодження банкнот може відбуватися дистанційно з використанням сучасних засобів комунікації. У нас немає жодних черг. Ви заздалегідь домовляєтеся про час та зручне для Вас місце зустрічі. Наші комісійні набагато менше банківських комісійних за прийом старих купюр. Ми забезпечимо повну конфіденційність угоди. Наші клієнти не знають одне одного. Якщо у Вас є зіпсовані, старі, старі та рідкісні гроші, звертайтеся до нас прямо зараз.