Про нас

о нас

Заміна старих та пошкоджених банкнот 150 валют світу – це те, що можна сказати про нас. ЦентрВалют замінює пошкоджені та старі справжні банкноти багатьох валют світу, якщо більше половини банкноти залишаються недоторканими або може бути доведено, що решта банкноти була знищена.

Банкноти, зазвичай, замінюються ЦентромВалют за певний відсоток. Заміна монет євро та ДМ. Centrvalut купує або замінює монети євро та інших країн, які стали непридатними для обігу через тривалий обіг або нещасний випадок.

Centrvalut не змінює монети, які були змінені або навмисно або в процесі, який можна назвати шахрайством. Усі монети, визнані непридатними, виводяться з обігу. Центр Валют не приймає монети та банкноти, прийняття чи обробка яких становить ризик здоров’ю його співробітників.

Про нас – ЦентрВалют

Подання монет, оброблених хімічними чи іншими небезпечними речовинами, має супроводжуватися письмовою заявою. Має бути зазначення того, які саме речовини були використані. Наприклад, паспорт безпеки матеріалів із зазначенням використовуваних речовин. Плата за обробку заміни монет нині не стягується.

Якщо ви маєте будь-які конкретні питання, будь ласка, зв’яжіться з ЦетромВалют в Одесі для пошкоджених банкнот та монет безпосередньо. Що мені робити? Зверніть увагу, що ЦентрВалют не несе жодної відповідальності за гроші, втрачені на шляху до нас. Будь ласка, запитайте постачальника послуг доставки, чи можна і як відправити готівку. Особливо монети. І як правильно запакувати і, за необхідності, застрахувати свої гроші.

Наміру пошкоджені банкноти євро замінені не будуть. Те саме стосується банкнот, які вже були девальвовані філією відповідного державного банку. У суспільстві 21 століття ми часто почуваємось рабами всемогутнього долара. Економічні спади та зарплати диктують багато з того, що ми робимо, думаємо та купуємо.

Наші кишені дзвенять дрібницею, а гаманці роздмухуються від готівки, якщо нам пощастить! Готівка – це те, без чого ми досі не можемо жити. Для багатьох послуг, і це популярна форма валюти в усьому світі – недорога, легко переносима. Вона прийнята всюди.

Середня грошова купюра може переходити з рук до рук сотні разів протягом свого життя. І в якусь мить вона майже неминуче буде розірвана. Знищено, подрібнено, спалено або будь-яким іншим типом пошкоджено, який просто не може бути виправлений. Centrvalut завжди допоможе обміняти пошкоджені та старі купюри. Головна