Обмін старих фунтів та фунтів стерлінгів будь-яких емісій

обмен старых фунтов и фунтов стерлингов любых эмиссий Обмін старих фунтів

Якщо ви недавно копали у своєму гаманці або сейфі, то могли натрапити на старі банкноти фунти та монети GBP. Тоді вам потрібен центр, де здійснюється обмін старих фунтів та фунтів стерлінгів будь-яких емісій. Коли ви тепер не можете витратити такий старий стерлінг, можна замість цього обміняти їх на новий британський фунт.

За допомогою декількох різних методів centrvalut, розташований у м. Одеса, допоможе поміняти будь-який старий зразок фунтової купюри. Купюра оцінюється за станом, визначається сума угоди. Враховується, звісно, офіційний курс фунтів стерлінгів. Centrvalut має можливість приймати 150 валют світу. Заміна старих фунтів, який би номінал не був – одна з наших послуг.

Обмін старих фунтів та фунтів стерлінгів будь-яких емісій в Одесі

Після того, як було проведено емісію, банк Великобританії пообіцяв робити обмін старих банкнот на нові за їхньою номінальною вартістю з моменту введення нової валюти. Однак, на жаль, вони не можуть обміняти старі монети GBP, якщо у вас завалялася така монета. Якщо ви живете в Лондоні, ви можете взяти свою стару валюту до англійського банку.

обмен старых фунтов и фунтов стерлингов любых эмиссий

Їхня офіційна будівля знаходиться на Треднідл-стріт і працює між 9-ою ранку і 4-ою вечора. Щоб обміняти свої фунти стерлінгів на стійці, вам знадобиться оригінал посвідчення особи з фотографією та підтвердження адреси, якщо міняти від імені бізнесу. Вам також знадобиться оригінал довіреності, яка включає ваше ім’я та підписана кимось, хто представляє вашу компанію.

Прийом фунтів стерлінгів будь-яких емісій

В іншому випадку, якщо ви живете за межами Лондона, наприклад, в Одесі, Банк Англії дозволить вам відправити будь-які старі банкноти поштою. Для цього вам потрібно заповнити форму поштового обміну, яка підходить для фізичної особи або бізнесу. До форми та ваших старих банкнот також необхідно додати посвідчення особи з фотографією та підтвердження адреси для перевірки. Потім необхідно надіслати повідомлення на адресу:

Department NEX, Bank of England, Threadneedle Street, London EC2R 8AH, Великобританія. Фунт старі валюти. Проте випуск фунтів стерлінгів в обіг відбувається щороку. І щороку може виходити нова банкнота. Centrvalut завжди зможе обміняти фунти стерлінгів будь-яких емісій. Головна