Обмін іноземних монет

Обмін іноземних монет
Іноземні монети

Як може виникнути ситуація, коли потрібен обмін іноземних монет? Ти закінчив коледж, за кілька місяців об’їздив світ, а тепер повернувся додому із сумкою, повною непотрібних іноземних монет. Іноземна держава, звичайно, зобов’язана приймати монети. Але ти вже тут.

Це Одеса, а не Москва. Майже неможливо витратити кожну монету перед від’їздом. Вони брудні та важкі, та обмінні пункти рідко приймають їх. Банк, як правило, не робить обмін монет. Іноземна монета, наприклад євро або рубль має свою вартість. Дивно просто залишити їх, а не міняти, тому ось кілька порад про те, що робити з монетами, що залишилися:

Обмін іноземних монет в Одесі

Побалуйте себе в аеропорту.
Якщо ви не хочете тягати важкі монети у своєму гаманці до кінця поїздки, постарайтеся витратити валюту якнайбільше в аеропорту. Подумайте про те, щоб витрачатися на химерну їжу в ресторані та залишити монети як чайові. Ви могли б купити невеликі сувеніри для своїх друзів вдома, книгу або журнали для поїздки літаком, або щось з одягу. Якщо у вас є достатньо іноземних монет, купити новий одяг для ваших майбутніх подорожей і викиньте щось із валізи, яка виглядає зношеною або забрудненою.

Обмін іноземних монет
Зразки монет

Продаж монет в інтернеті.
Ви були б здивовані, дізнавшись, що часто можете продавати іноземні монети в інтернеті і обміняти близько до їх вартості. Вітчизняний або зарубіжний монетний форум дає змогу продавати або обмінюватись. Звичайно, у тебе не колекція, і нумізматика тут ні до чого. Іноземний каталог або скуповування є відмінним місцем, щоб почати робити це, так що не забудьте подивитися на те, скільки ви могли б зробити, перш ніж розглядати залишаючи їх.

Обмін закордонних coins

Прикрасити свій будинок
Більшість людей хочуть мати сувенір або дві зі своїх подорожей. Маленькі дрібнички є чудовим способом, щоб нагадати собі про країни, де ви подорожували. Один із найкращих способів використовувати старі іноземні монети, щоб відобразити їх у гарному контейнері.

Монетка може стати чудовою прикрасою. Просто очистіть ваші coins у мильній воді або дезінфікуючий засіб, а потім знайти цікаву скляну пляшку, щоб покласти їх. Помістіть його на підвіконні або поруч із ліжком, щоб нагадати про місця, де ви були.

Головна