Заміна старих купюр
Заміна старих купюр зазвичай є проблемною справою. Іноземний грошовий знак, якщо він старий, старий чи пошкоджений, жодного українського банку приймати не поспішає. Заміна таких старих купюр також представляє проблему. Київ це, або решта України, вам краще не пошкоджувати іноземних грошей, бо їх практично неможливо буде обміняти.
Старий долар або євро в умовах купюра марна. Якщо ви повернулися з-за кордону і у вас через недогляд виявився рваний долар, або його частина заляпана чимось, то ця купюра марна. Обмін їх у банку виключено. Точніше не так. З вас візьмуть величезну комісію. Візьмуть стару купюру на експертизу. А зрештою, можуть просто кинути на гроші.
Заміна старих купюр в Одесі
Що ж робити у такій ситуації. Ну, звісно, краще не зіпсувати купюру із самого початку. А потім, якщо хочете поміняти стару купюру, треба звернутися до centrvalut.com.ua. Валюта 150 країн світу в обігу. Ми можемо замінювати старі купюри різних країн. Якщо вам потрібна гривня, приходьте до нас.
Якщо банкнота викликає сумнів у касира в банку, приходьте до нас. У різних країнах встановлено свій порядок заміни старих купюр. Зазвичай вони просто вилучаються із звернення під час інкасації. Старі купюри просто замінюються на нові. Вони називаються неушкодженими банкнотами і, як і раніше, вважаються справжнім грошима за законом.
Багато людей стверджують, що мають проблеми з витрачанням пошкодженої валюти, і це правда. Ряд роздрібних закладів та підприємств не хочуть приймати гроші, які розірвані чи забруднені. Тим не менш, їм не подобається приймати їх, тому що інші клієнти зазвичай не хочуть отримувати пошкоджену валюту як здачу! А заміна їх не турбує.
Ви завжди можете піти у свій місцевий банк та обміняти цю валюту, за умови, що вона підпадає під правила неушкоджених купюр. Крім того, багато підприємств передають свої доходи безпосередньо банкам, які приймають пошкоджені гроші та передають їх по ланцюжку до Федерального Резервного банку (пояснено вище).
Заміна пошкоджених банкнот
Існує момент, коли бізнес може відмовитися замінити папірець, насамперед, коли існує менше 50% початкової цілісності, або якщо банкнота настільки вицвіла, забруднена, розірвана чи вибілена, що неможливо точно визначити вартість.
Банкноти у цьому сумному стані справ називаються пошкодженою валютою. Це зазвичай відбувається через вогню, повені, тварин, комах або вибухів.
Ви можете подумати, що стопка банкнот, яка потрапила у вогонь і обпалилася по краях, буде марною. Але насправді понівечений папірець можна замінити!
Важливо, щоб ви не турбували понівечену та стару банкноту більше, ніж необхідно. Особливо, якщо вона знаходиться в контейнері, складена певним чином або пошкоджена до крихкості (як при пожежі). Тоді заміна пройде легше.