Прийом старих купюр

Прийом старих купюр іноземних валют є серйозною проблемою. Якщо у вас, не дай боже, якимось чином виявився старий долар, євро чи інша іноземна валюта, то зробити їхній обмін у банку буде важко.

Прийом старих купюр

Україна така країна, в якій національний банк пропонує приймати старі та пошкоджені купюри, а приватні банки саботують прийом таких купюр. Вони плюють на правило Нацбанку.

На руках населення величезна кількість іноземної валюти, яку необхідно іноді змінювати. Все ж таки гривня офіційний засіб платежу. Іноземний грошовий знак хороший для накопичення.

Прийом старих купюр в Одесі

А от на випадок купівлі шматка ковбаси потрібна вітчизняна купюра. Виходячи з величезної кількості іноземних грошей, завжди є можливість зіпсувати ці гроші. Адже банкнота зроблена з паперу.

Хоч і якісної. Будь-яка неакуратна дія пошкоджуватиме купюру. За правилами банк не може відмовляти в інкасо старих купюр. Але одна справа — стара гривня, а інша — прийом пошкоджених і старих купюр іноземних валют.

Якщо не поривати з фізичним обігом купюр, проблема прийому старих купюр буде завжди. Можливо, легше просто їх колекціонувати. Старі, рідкісні, неправильно надруковані монети класні. Але вони також можуть бути неймовірно дорогими.

Прийом старих купюр

Дешевші альтернативи включають зазвичай поширені монети, які можна знайти, копаючись у кишенях. Існують зміни і в банківських рулонах або спеціальних валютах, випущених у недавньому минулому, таких як лінія доларів штату США.

Прийом рідкісних банкнот

Багато іноземних купюр продаються набагато дешевше, ніж їхні вітчизняні аналоги. Для бюджетного збору шукайте 5-центові монети з Нідерландів (1913-40), Канади (1922-36) та Франції (1898-1921) або з невеликих країн, таких як Люксембург.

При пошуку предметів колекціонування, тримайте очі відкритими для плоских, не пом’ятих монет з декількома потертостями та подряпинами.
Шукайте купюри, які зберегли більшу частину своїх властивостей.

Тобто вони не часто переходили з рук до рук. І не дійшли до стану старих купюр. Навіть якщо банкноті 500 років, колекціонери повинні очікувати, що вона буде у досить хорошому стані. Тоді можливий її прийом до колекції. Головна