Приймаємо старі купюри

Приймаємо старі купюри, які не приймає банк. Іноземний грошовий знак, якщо він старий, банк приймати зазвичай відмовляється. І це незважаючи на те, що Нацбанк випускає постанови та укази, в яких пояснює, коли купюра платоспроможна. Україна давно вважає долар та євро законним засобом платежів. І поривати з таким становищем, очевидно, не збирається.

Приймаємо старі купюри

Тому іноземна валюта у величезних кількостях перебуває на руках у населення. Пункти, які здійснюють обмін, розташовуються у найрізноманітніших місцях. Оскільки населенню потрібні місцеві гроші, вони змушені здавати їх в обмінники. За такого стану речей зіпсувати купюру нічого не варто. Але іноді й ушкоджувати купюру не треба. Банкнота може мати старий дизайн, що вже вийшов із обігу.

Приймаємо старі купюри в Одесі

Людина просто не помітила такої ознаки серед інших купюр. Наші банки всіляко відмовлятимуться приймати або обміняти старі купюри. Що ж простій маленькій людині робити? Якщо у вас якимось чином виявилася стара банкнота, звертайтеся до нас. Ми приймаємо та виробляємо обмін старих купюр. Коли купюра рветься, її зазвичай виводять із звернення. Але що це насправді означає? Що відбувається із банкнотою після її пошкодження? Кожна купюра має термін служби. Щороку лише у США друкується понад 8 мільярдів банкнот на загальну суму понад 350 мільярдів доларів.

Більшість із цих векселів створюються для того, щоб замінити векселі, які нині перебувають у обігу, оскільки гроші постійно видаляються з більшої системи. Уявіть собі, що ви банкнота в 1 долар, яку передають із рук в руки приблизно дюжину разів на рік (принаймні). Запихають у кишені. Пропускають через торговельні автомати. Вкидають на підлогу, складають у гаманець і т. д. Ваш середній термін служби буде близько 3,5 років, тому що ви проходите через багато випробувань.

Старі банкноти в Одесі

Приймаємо старі купюри

Однак для рідкісних банкнот, таких як купюра в 100 доларів США, ця банкнота може залишатися в обігу протягом десятиліття або більше. Чим кращий стан купюри, тим довше вона перебуватиме в обігу. Коли рахунки проходять через будь-який Федеральний Резервний банк (їх 12 розкидані по всій території США, обробляючи сотні мільярдів доларів щороку), вони мають пройти перевірку якості чи придатності.

Це повинно гарантувати, що рахунки знаходяться у відповідному стані, щоб використовуватись у таких речах як торгові автомати та банкомати. Якщо банкнота занадто пом’ята, складена, забруднена або порвана, цей старий папірець відокремлюється від інших банкнот високошвидкісною сортувальною машиною “система обробки банкнот 3000”. Головна